Pocałuj żabkę w łapkę.

Temat: Spódnice Szyszkowskiej
ratatatam napisał: > "Maria Szyszkowska, kandydatka niezależna: Kocham taniec i dlatego mam > słabość do długich, szerokich spódnic. Nie wyobrażam sobie tańca w spodniach, > bo uwielbiam, szczególnie w szybkich tańcach, gdy spódnica wiruje wokół nóg. > Oczywiście wszystkie moje "taneczne" spódnice i suknie są w ulubionym czarnym > kolorze. Do tego mam specjalne czarne ciżemki na płaskim obcasie." Te spodnice sa troche niebezpieczne. A jak tak pani partner, przekreci pania w rock and rollu do gory nogami, to i powage profesorska moze pani stracic, by nie wspomniec o powadze kandydatki na prezydenta :)))))) Hej, hej! Jaka brzmi rodzaj zenski - prezydent? Moze prezydentka?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,28,27934594,27934594,Spodnice_Szyszkowskiej.htmlTemat: Spotkanie z cyklu Taneczne Kawiarenki
fruwały spódnice bombki, apaszki w grochy i staroświeckie koronki. Mile widziane stroje tematyczne
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,540,83556910,83556910,Spotkanie_z_cyklu_Taneczne_Kawiarenki.html


Temat: warsztaty z Konradem Dąbskim choreografemYCD i TzG
ruchu i izolacje ciała, wyrabia pewność siebie, a sekwencje ruchów można wykorzystać na każdej imprezie. LATINO SOLO to gorące, niezwykle żywiołowe rytmy tańców latynoamerykańskich: * brazylijska samba * rumba * cha cha * jive'a i rock'n'roll * passodoble * podstawy tańców karaibskich Na naszych zajęciach instruktorzy koncentrują się na krótkich, widowiskowych układach. To zajęcia przeznaczone dla Pań, które chcą poznać tańce latynoamerykańskie i nauczyć się tańczyć je bez partnera. Jest to również lekcja gracji i ładnego ruchu. Tu wiek i tusza nie grają roli. Tańcząc lepiej poznacie swoje ciało, nauczycie się ładnie poruszać, nabieracie pewności siebie i przypominacie sobie jaką radość daje taniec. Strój: Obuwie zamienne - mile widziane obcasy, spódnice lub spodnie - tak by Panie mogły poruszać się swobodnie. BACHATA - zmysłowy taniec rodem z Dominikany, tańczony w parze, bardzo popularny również w Europie. SALSA SOLO - proste układy choreograficzne oparte na bazie salsy liniowej Los Angeles , tańczone zarówno przez Panie jak ... w parach, dominujący kubański styl wywodzący się ze starego tańca afrokubańczyków SON CHA CHA - kubańska cha cha tańczona solo, jakże inna odmiana od tańca turniejowego Cena: 25 zł/os./zajęcia Jeśli się ... ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU! Konrad Dąbski - tancerz zawodowy w tańcach latynoamerykańskich , choreograf i trener wielu par sportowych i formacji. Posiadacz najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej "S", dyplomowany instruktor tańca freestyle i sędzia IDO freestyle. W 2006 szkolił się na Kubie (Havana) i Dominikanie u najlepszych profesorów tańców karaibskich. W 2007 wygrał casting taneczny do musicalu spośród 100 uczestników , a następnie w 2007 roku był tancerzem niemiecko-amerykańskiego musicalu "Dirty Dance Fever" wraz z którym podróżował po Europie występując w najsłynniejszych teatrach Europy. Tam także był współtwórcą choreografii tanecznych przedstawienia oraz trenerem odpowiedzialnym za ich wykonanie podczas tournee. Aktualnie specjalizuje się w tańcach karaibskich prowadząc warsztaty taneczne na największych Europejskich Kongresach salsy (Hamburg, Bruksela i inne). W 2008 wystąpił w pierwszej polskiej produkcji kinowej TVN "Kochaj i Tańcz". Choreograf II ,III i IV edycji programu TVN " You Can Dance", oraz "Taniec z Gwiazdami".
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,10976,98928449,98928449,warsztaty_z_Konradem_Dabskim_choreografemYCD_i_TzG.html